Usługi zwalczania szkodników

Zwalczanie szczurów i myszy

Szczury są szkodnikami przenoszącymi choroby takie dżuma, gorączkę szczurza, leptospirozy. Niszczą zapasy żywności i mienie. Od przeszło 25 lat specjalizujemy się w odszczurzaniu i o gryzoniach wiemy wszystko. Oferujemy profesjonalne zwlaczanie szczurów i myszy, stosujemy najnowocześniejsze środki i metody. Oferujemy systemy monitoringu gryzoni on-line.

Zwalczanie pluskiew

Pluskwy są owadami żywiącymi się krwią zwierząt ciepłokrwistych w tym człowieka. Samica pluskwy może składać do 500 jaj / sezon, z czego okres rozwoju wynosi do dwóch miesięcy. Stosowane środki zwalczania pluskiew zapobiegają również rozwojowi stadiów larwalnych, równocześnie pozostając nietoksycznymi dla człowieka.

Odstraszanie ptaków

Ptaki mogą przenosić niebezpieczne dla człowieka bakteryjne choroby żołądka i jelit. Specjalizujemy się w nowoczesnych usługach odstraszania ptaków z pomieszczeń gospodarczych, hal, zakładów produkcyjnych, hipermarketów, dworców. Stosujemy bezpieczne i nieinwazyjne metody, które gwarantują skuteczność.

Zwalczanie karaluchów

Karaluchy przenoszą choroby takie jak czerwonka, dur brzuszny, polio jak rownież nieżyt żołądka i jelit. Ostatnie badania wykazały również iż ich alergeny mogą wywoływać u ludzi astmę. Doskonale znamy behawioryzm tego szkodnika i potrafimy z nim skutecznie walczyć.

Zwalczanie pcheł

Pchły to owady wtórnie bezskrzydłe, wyposażone w silne odnóża umożliwiające im wykonywanie dalekich skoków. Pasożytują głównie na organizmach ssaczych i ptakach. Mogą wywoływać alergiczne zapalenie skóry, przenosić tasiemce, doprowadzać do anemii. Stosujemy dedykowane środki do zwalczania pcheł. Dzięki naszym usługom zupełne pozbycie się tych dokuczliwych stworzeń nie stanowi problemu.

Zwalczanie mrówek

Mrówki faraona występują w zamkniętych przestrzeniach o dużej wilgotności, najczęściej w kuchniach, łazienkach. Zwalczając mrówki stosujemy adekwatne,bezwonne, bezpieczne i nieinwazyjne preparaty pozwalające pozbyć się problemu tych gryzących szkodników raz na zawsze.

Zwalczanie
pająków i kleszczy

Pajęczaki są wektorami chorób takich jak świerzbowiec ludzki, bolerioza (kleszcze), a ich odchody są alergenami kurzu domowego. Pomożemy Państwu pozbyć się gryzących problemów związanych z pajęczakami w mgnieniu oka.

Zwalczanie szkodników drewna

Specjalizujemy się w zwalczaniu szkodników drewna w tym spuszczela pospolitego, kołatka domowego, korników i innych.

Zwalczanie os i szerszeni

Likwidujemy gniazda os i szerszeni znajdujące się nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Zabieg przeprowadzany jest metodą chemiczną ze stuprocentową skutecznością.